Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi, uzman kombi servis personellerimiz ve mobil araçlarımızla hizmetinizdedir. Kurumsal servis ağımızla anında ihtiyaçlarınıza cevap vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bir klima servisinden neler beklediğinizin çok iyi farkındayız. Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerden oluşmaktadır. Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ataşehir kombi servisi olarak vermiş olduğumuz servis hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz. Kombi montajı, kombi tamiri ve kombi bakımı.

ataşehir kombi servisi

Ataşehir Kombi Servisi

Yaşam alanlarınızın ısı ve sıcak su ihtiyacının karşılanmasını sağlamakta olan kombi cihazlarınızın bakım ve tamiri için gerekli tüm hizmetleri sağlamakta olan Ataşehir Kombi Servisi ile birlikte 7/24 faaliyet göstermekteyiz. Servisimiz ve alanında uzman çalışanlarımız aracılığıyla kombilerinizde meydana gelen tüm arızaları ve yıllık bakımlarını kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini hedeflemiş olduğumuz prensiplerimiz ile birlikte hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmetler sağlamaktayız. Kombi montajı, kombi tamiri ve bakımı olmak üzere sağlamakta olduğumuz tüm hizmetlerimizden dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanmanız mümkündür.

Ataşehir Kombi Montajı

Alanında uzman ekiplerimizle birlikte Ataşehir bölgesinde gerçekleşmekte olan tüm kombi montaj işleri ile ilgilenmekteyiz. Tüm kombi markaları üzerinde sağlamış olduğumuz farklı metot ve yöntemler ile gerçekleştirdiğimiz işlemlerimiz ile birlikte evlerinizde ya da iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz kombilerin montajı güvenilir hizmetlerimiz ile kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Kombi montajı işlemleri belirli bir projeye bağlı olarak uygunluk çerçevesinde gerçekleştirilmelidir. Bağlantı noktaları ve elemanları dikkatli bir şekilde incelenmeli ve kontrol edilmelidir. Tüm bağlantılar gerçekleştirildikten sonra kaloriferlere su verilmeli ve gaz bağlantısı sağlanmalıdır. Eğer yoğuşmalı bir kombi monte ediliyorsa, yoğuşma giderinin yapılması oldukça önemlidir.

Ataşehir Kombi Tamiri

Su barının azalması, basıncın düşmesi ve daha birçok kombi probleminin çözümü için mutlaka alanında uzman ekipleri ile birlikte hizmet vermekte olan kombi servislerinden destek almanız gerekmektedir. Ataşehir kombi servisi olarak, her türlü markanın orijinal yedek parçaları ile birlikte sağlamış olduğumuz güvenilir ve kaliteli kombi tamiri hizmetlerimiz ile 7/24 faaliyet göstermekteyiz. Servisimizin hizmetlerinden faydalanarak, yaşamakta olduğunuz her türlü kombi problemini kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Ataşehir Kombi Bakımı

Yaşam alanlarınızın ısı ve sıcak su ihtiyacını karşılamakta olan kombi cihazlarınızın uzun ömürlü olması ve daha az arıza yapması için yıllık periyodik bakımlarının ihmal edilmemesi gerekmektedir. Tüm kombi markaları üzerine uzmanlık seviyesinde hizmet vermekte olan Ataşhir Kombi Bakım servisimiz ile birlikte hizmetinizdeyiz. İletişime geçebilir ve periyodik kombi bakımlarınızın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Kombi Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arçelik, Ariston, Alarko, Altus, Airfel, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Demirdöküm, Daikin, Diamond, ECA, Elextrolux, Fijitsu, General, Hitachi, İndesit, LC, Mitsubushi, Profilo, Regal, Samsung, SEG, Siemens, Toshiba, Vaillant, Viessmann

Ataşehir İlçesinde Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Aşıkveysel Mahallesi, Ataşehiratatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mustafakemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeniçamlıca Mahallesi, Yenisahra Mahallesi, Yenişehir Mahallesi