Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi

Evlerinizin ya da iş yerlerinizin sıcak su ya da ısı ihtiyacını karşılamakta olan kombi cihazlarınızın bakım ve onarımları, ihmal edilmemesi gereken, kombinizin uzun ömürlü ve daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak işlemlerdir. Avcılar Kombi Servisi olarak yaşam alanlarınızda kullanmakta olduğunuz her türlü marka kombi cihazlarınızın bakım ve onarımları ile ilgilenmekte, sağlamış olduğumuz güvenilir hizmetlerimiz ile birlikte kısa süre içerisinde çözüme ulaşmaktayız. Kombi tamiri, bakımı ve montajı gibi çeşitli alanlarda sağlamakta olduğumuz hizmetler, belirli bir proje kapsamında, uygunluk esas alınarak gerçekleştirilmektedir.

Avcılar Kombi Bakımı

Avcılar Kombi Bakımı hizmetlerimiz ile birlikte yaşam alanlarınızda kullanmakta olduğunuz kombi cihazlarınızın yıllık periyodik bakımlarını sağlamakta ve bu şekilde daha uzun ömürlü cihazlar kullanmanıza zemin hazırlamaktayız. Tüm marka kombiler üzerine uzmanlaşmış ekiplerimiz ile birlikte düzenli olarak bakım hizmeti vermekteyiz.

Avcılar Kombi Tamiri

Kombi tamirleri, cihazın markasına ve türüne göre değişiklikler göstermektedir. Avcılar Kombi Servisi olarak, tüm kombi markalarının orijinal yedek parça ve aksesuarları ile birlikte cihazlarınızın her türlü arızası üzerine tamir hizmetleri sağlamaktayız. Servisimizin sağlamış olduğu güvenilir kombi tamiri hizmetlerinden faydalanmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Kombi Montajı

Belirli bir projeye ve plana uygun şekilde gerçekleştirilmesi gereken kombi montajı işlemleri, alanında uzman ekipler tarafından her türlü bağlantı elamanları ve noktaları kontrol edilerek sağlanmalıdır. Kombi montajı işlemi sonrasında kaloriferlere su verilmeli ve gaz bağlantısı da sağlanmalıdır. Ayrıca kombilerin yoğuşmalı olması durumunda, yoğuşma giderinin yapılması da gerekmektedir. Avcılar Kombi Servisi olarak kombi montajı işlemleri gerçekleştirmekte ve bu işlemleri uygunluk kapsamında sağlamaktayız.

Kombi Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arçelik, Ariston, Alarko, Altus, Airfel, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Demirdöküm, Daikin, Diamond, ECA, Elextrolux, Fijitsu, General, Hitachi, İndesit, LC, Mitsubushi, Profilo, Regal, Samsung, SEG, Siemens, Toshiba, Vaillant, Viessmann

Avcılar İlçesinde Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Ambarlı Mahallesi, Avcılar Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Deniz köşkleri Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi