Eyüp Kombi Servisi

Kombi problemlerinin ortadan kaldırılması, montajı ve bakımı gibi işlemlerin uygulanması, kombinizin uzun süreli çalışmasını ve daha çok verim sağlamasına olanak sağlamaktadır. Bu nedenle olası herhangi bir problemin çözümünü ya da bakımını ihmal etmemeli ve çok fazla zaman kaybetmeden profesyonel kuruluşlardan destek almalısınız. Eyüp Kombi Servisi olarak, alanında uzman ekiplerimiz aracılığıyla, yaşam alanlarınızda kullanmakta olduğunuz kombilerin tüm bakım, onarım ve montaj işlemleri ile yakından ilgilenmekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanarak, kombinizin daha iyi bir şekilde çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Eyüp Kombi Montajı

Kombi montajlarında, alanın yapısal özellikleri, projeye bağlı olarak uygunluk durumu gibi faktörler oldukça önemlidir. Montaj işlemleri gerçekleşmeden önce tüm bağlantı noktaları kontrol edilmeli ve oluşabilecek tehlikeli durumların önüne geçilmiş olduğundan emin olunması gerekmektedir. Daha sonra montaj sağlanmalı ve ardından kalorifer peteklerine su verilerek gaz bağlantıları açılmalıdır. Alanında uzman ekiplerce sağlanması gereken bu işlemler, Eyüp kombi servisimiz bünyesinde kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Eyüp Kombi Tamiri

Kombi tamirleri, meydana gelen büyük ya da küçük arızaların ortadan kaldırılması için profesyonel servisler aracılığıyla gerçekleştirilmesi gereken önemli işlemlerdir. Bu işlemler neticesinde tüm arıza ve problemler çözüme ulaştırılmakta ve ısı ve sıcak su ihtiyacınız kesintisiz olarak sağlanmaya devam etmektedir. Eyüp kombi servisi olarak tüm kombi markalarına uygun olarak temin etmekte olduğumuz orijinal yedek parça ve aksesuarlarla, her türlü kombi arızanıza son vermekte ve kısa sürede genel kontrolü sağlamaktayız.

Eyüp Kombi Bakımı

Kombileriniz üzerinde yıllık olarak düzenli aralıklarla sağlanması gereken bakımlar, cihazınızın uzun süreli ve daha verimli bir şekilde çalışması için oldukça önemli işlemlerdir. Bu nedenle yaşam alanlarınızda kullanmakta olduğunuz kombilerin periyodik bakımları ile yakından ilgilenmeli ve ihmal etmemelisiniz. Eyüp servisi olarak, kombi cihazlarınızın bakımı ile yakından ilgilenmekte ve güvenilir hizmetlerimiz ile birlikte ilçe genelinde faaliyet göstermekteyiz.

Kombi Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arçelik, Ariston, Alarko, Altus, Airfel, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Demirdöküm, Daikin, Diamond, ECA, Elextrolux, Fijitsu, General, Hitachi, İndesit, LC, Mitsubushi, Profilo, Regal, Samsung, SEG, Siemens, Toshiba, Vaillant, Viessmann

Eyüp İlçesinde Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Ağaçlı Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alibeyköy Mahallesi, Çırçır Mahallesi, Çiftalan Mahallesi, Defterdar Mahallesi, Düğmeciler Mahallesi, Emniyettepe Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eyüp Merkez Mahallesi, Göktürk Merkez Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İslambey Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Nişancı Mahallesi, Odayeri Mahallesi, Pirinççi Mahallesi, Rami Cuma Mahallesi, Rami Yeni Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Silahtarağa Mahallesi, Topçular Mahallesi, Yeşilpınar Mahallesi