Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi

Yaşamlarımızı sürdürmekte olduğumuz alanların sınması ve sıcak su ihtiyacının karşılanması için kullanılmakta olan kombi cihazları, periyodik bakımlara ihtiyaç duyan ve herhangi bir arıza durumunda teknik servilerce tamir edilmesi gereken cihazlardır. Bu cihazların onarımız ve bakımı için profesyonel servislerden destek alınması ve bu işlemlerin ihmal edilmemesi gerekmektedir. Fatih Kombi Servisi olarak, alanında uzman ekiplerimiz ve tüm kombi markalarına uygun servis hizmetlerimiz ile birlikte ilçe genelinde faaliyet göstermekteyiz. Güvenilir kombi servisi hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Kombi Bakımı

Kombi bakımı, cihazın doğru bir şekilde ve uzun süreli olarak çalışmasını sağlamak üzere, ihmal edilmemesi gereken ve mutlaka profesyonel bir servis tarafından gerçekleştirilmesi gereken işlemlerdir. Kombi cihazlarının bakımı, cihazların türü ve markalarına göre değişik metotlarla gerçekleştirilmektedir. Fatih Kombi Servisi olarak tüm kombi markalarına uygun yöntemlerimiz ile bakım hizmetlerini sağlamaktayız. Servisimizin kombi bakım hizmetleri, Fatih genelinde 7/24 sağlanmaktadır.

Fatih Kombi Tamiri

Fatih kombi servisi olarak, evlerinizde ya da iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz kombilerinizin arıza ve problemleri ile yakından ilgilenmekte ve her türlü kombi markasına uygun olarak işlem uygulamaktayız. Bu işlemler neticesinde yaşamakta olduğunuz arıza ve problemlerle kalıcı olarak çözüme ulaştırılmakta ve cihazlarınız kontrol altına alınmaktadır. Tüm kombi markalarına uygun olarak temin etmekte olduğumuz orijinal yedek parçalar ve aksesuarlarla birlikte güvenilir kombi tamir hizmetleri sağlamakta ve cihazlarınızın güvenilirliğini artırmaktayız.

Fatih Kombi Montajı

Kombi montajı işlemleri, kombinin türü ve özellikleri göz önünde bulundurularak, her türlü tedbir kapsamında gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde öngörülemeyen olumsuz durumların oluşmasına zemin hazırlanabilir. Bu nedenle kombi montajı öncesinde bağlantı noktalarının büyük bir hassasiyetle kontrol edilmesi ve işlem sonunda ve başında dikkat edilmesi gerekenlere özen gösterilmesi gerekmektedir. Kombi montajları bittikten sonra kaloriferlere su verilmeli ve gaz bağlantılarının açılması gerekmektedir. Bu şekilde kombileriniz kullanıma hazır bir şekilde büyük bir güvenle sağlanacaktır.

Kombi Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arçelik, Ariston, Alarko, Altus, Airfel, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Demirdöküm, Daikin, Diamond, ECA, Elextrolux, Fijitsu, General, Hitachi, İndesit, LC, Mitsubushi, Profilo, Regal, Samsung, SEG, Siemens, Toshiba, Vaillant, Viessmann

Fatih İlçesinde Çilingir Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler

Aksaray Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Ali Kuşçu Mahallesi, Atikali Mahallesi, Ayvansaray Mahallesi, Balabanağa Mahallesi, Balat Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Binbirdirek Mahallesi, Cankurtaran Mahallesi, Cerrahpaşa Mahallesi, Cibali Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Dervişali Mahallesi, Emin Sinan Mahallesi, Hacı Kadın Mahallesi, Haseki Sultan Mahallesi, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Hobyar Mahallesi, Hoca Gıyasettin Mahallesi, Hoca Paşa Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi, Kalenderhane Mahallesi, Karagümrük Mahallesi, Katip Kasım Mahallesi, Kemal Paşa Mahallesi, Kocamustafapaşa Mahallesi, Küçük Ayasofya Mahallesi, Mercan Mahallesi, Mesih Paşa Mahallesi, Mevlanakapı Mahallesi, Mimar Hayrettin Mahallesi, Mimar Kemalettin Mahallesi, Molla Gürani Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Mollahüsrev Mahallesi, Muhsine Hatun Mahallesi, Nişanca Mahallesi, Rüstem Paşa Mahallesi, Saraç İshak Mahallesi, Seyyid Ömer Mahallesi, Silivrikapı Mahallesi, Sultan Ahmet Mahallesi, Sururi Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Sümbül Efendi Mahallesi, Şehremini Mahallesi, Şehsuvar Bey Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Taya Hatun Mahallesi, Topkapı Mahallesi, Yavuz Sinan Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Yedikule Mahallesi, Zeyrek Mahallesi