Servis Çağır - 444 9 204 Mobil Klima Servisi - atesteknikservisi.com 444 9 204

Mobil Klima Servisi

Ateş Teknik mobil klima servisi hizmetlerimizle en kısa zamanda kapınıza ulaşıyoruz. Ateş Teknik İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil araçlarımızla Klima bakım, arıza ve montaj hizmetleri vermektedir. Tüm klima markalarında 1 yıl garantili bakım hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal servis ağımızla anında ihtiyaçlarınıza cevap vererek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bir klima servisinden neler beklediğinizin çok iyi farkındayız. Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerden oluşmaktadır. Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

mobil klima servisi

Mobil Klima Servisi Klima Tamiri

Evlerinizde, iş yerlerinizde, kamu alanlarınızda kısaca klimaya ihtiyaç doyduğunuz her ortamda, klima servisine de muhakkak ihtiyaç duyacaksınız. Gerek klima montajı, gerek klimalarınız için önerilen ve mutlaka yapılması gereken klimaların yıllık bakımları ve olası arıza durumlarında yapılacak tamir işlemleri için Antalya klima servisi firmamız sizler iletişime geçtiğinizde en hızlı geri dönüşü alacak ve ihtiyaçlarınız hemen giderilecektir. Ateş Teknik mobil klima servisi, klima servisi konusunda her daim kendimizi daha fazla ilerleterek, yeni çıkan marka ve modelleri, inceleyerek ve eğitimlerini alarak her cihaz için başarılı tamir ve bakım uygulamaları yapmaktayız. Amacımız hayatımızı daha kolay bir hale getiren bu klimalar için oldukça başarılı sonuçlar veren bir ekip olmak.

Mobil Klima Servisi için sadece bize ulaşmanız ve adresinizi vermeniz yeterli. Mümkünse aynı gün içinde ya da en erken süreçte gelerek klimanız ile ilgili her sorununuzla ilgileniyor olacağız. Unutmayın ki bir klima tamiri için cihazın illa bozulması gerekmiyor. Çoğu zaman artık bu yeterince soğuk ya da sıcak hava üflemiyor dediğinizde de bunun bir tamir süreci olduğunu unutmayın.

Sizlerde firmamız ile kendinizi güvene alın ve cihazlarınızı her zaman için en uzman ellere yani bizlere bırakın. Hiç pişman olmayacağınız bir iş ahlakı ile çalışan firmamız sizlere her daim güvence verecektir. Sizler artık daha güvenli bir tamirat hizmeti alacağınıza emin olacağınız için güvene cihazlarınızı teslim edecek ve sorunsuz olarak kullanıma başlayacaksınız.

Ateş Teknik klima servisi için istediğiniz her gün arayabilir ve çok hızlı servis imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Hem sizler zor durumda kalmayacak hem de bizler sizlere hızlı hizmet vererek kendi kalitemizi bir kez daha arttırıp olması gereken bir çizgide ilerletmiş olacağız.

Mobil Klima Servisi Klima Bakımı

Klimalarınızı alıp kullanmaya başlamak ve bir daha onu bir kenarda unutmak size büyük zaralar getirebilir. Unutmayın ki klima çalıştığı anlar içinde büyük eforlar sağlıyor ev dolayısı ile de daha fazla yıpranma süreci yaşıyor. Klimalarınız için hem önerilen hem de denedikçe öğrenebileceğini bakımlarınızı asla aksatmamanız gerektiğini unutmayın. Yılda bir kez yaptıracağınız klima bakımı ile hem cihazlarınız çok daha iyi soğutup ısıtacak hem de daha az hasar çıkararak, sizi hem gereksiz büyük masraflara hem de en olmadık anlarda klimasız bıraktırmayacaktır.Ateş Teknik mobil klima servisi marka ve model gözetmeksizin her tip klimanın yerinde ve atölyede klima bakımı hizmetlerini vermektedir. Klimalarınızın iç kısımları açılır ve özenle her tarafı dikkatli temizlenir. İçine giren pislikler, filtrelere ve cihaz olması gerekli bakım aşamalarından geçtikten sonra çok daha iyi performans sağladığını zaten size göstermiş olacaktır.

Sizlere evlerinizde ya da işyerinizde kullandığını klimalarınız için klima bakımını eksik etmeyin. Çok az kullanıyorum gerekli midir diye merak ediyorsanız elbette evet. Klima kullanılmasa da, içinde bulunduğu ortamdan da etkileniyor ve düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple sizlerde yılda bir kez bizimle irtibat kurun ve profesyonel tam bakım ve temizlik için ekiplerimizi size yönlendirelim. Bu sayede artık sizlerin de içi rahat olacak ve büyük bir kolaylık sağlayarak klimalarınızı kullanmaya devam ediyor olacaksınız. Ateş Teknik  mobil klima servisi çok uygun fiyatlara vermiş olduğu klima bakımı hizmetlerinden hemen yararlanın.

Mobil Klima Servisi Klima Gaz Dolumu

Klima çalışma prensibi olarak belirli bir basınç altında bulunan sıvı akışkanın istenilen sıcaklıkta buharlaştırılması ve buhar halden tekrar sıvı hale döndürülmesidir. Bu sıvılaştırma çevirim malzemesi olan gazın kompresör tarafından emilip sıkılaştırılarak emilmesi işlemidir. Klima cihazında kompresör içerisindeki gaz soğutmayı sağlamaktadır. Bu gazın eksik veya fazla olması cihazında yıpranmalara yol açtığı gibi aynı zamanda fazla enerji tüketimine de neden olmaktadır.

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir. Yılda en az 2 defa klima gazının kontrol ettirilerek mevsime göre gazın dolum işlemi gerçekleştirilmelidir.

Klimaların içerisine doldurulacak gazın kalitesi de yıl içinde alacağınız verimi doğrudan doğruya etkilemektedir. Klimalarınızı kurdururken veya yıllık periyodik bakımlarını yaptırırken alanında uzmanlaşmış ve son model donanımlara sahip servisleri seçmeniz klimalarınıza doğrudan olumlu katkı sağlamaktadır.

Klima gazı dolumunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de klimanın türüne göre gaz basılması işlemidir. Gaz doldurulacak sistemin hangi gazla çalıştığını çok iyi bilmek gerekmektedir. Doldurulması gereken gaz tespit edildikten sonraki işlem ise gazın olması gereken basınç değerlerinde basılması işlemidir.

Klima gazı dolumu işlemi teknik uzmanlık isteyen bir iş olup,alanında uzmanlaşmış kişi ve bayilere yaptırılması gerekmektedir. Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik donanımlarımızla bütün klima işlemlerinizde Ateş Teknik klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.

mobil klima servisi

Klima bakımının faydaları nelerdir

– Klima bakımı sağlığınız için önemlidir.   
– Birçok hastalıktan korunmanız için, hayati derecede önem taşır.
– Yapılan klima bakımı kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanıza yardımcı olur.
– Yapılan bakım klimanızın ömrünü uzatır.
– Yapılan bakım klimanızın gereksiz zamanlarda arızalanmasının önüne geçer.
– Yapılan klima bakımı yüksek enerji tasarrufu sağlar.
.

 Bakım esnasında uygulanan temel işlemleri şöyle sıralayabiliriz 

 * İç ve dış ünitelerin besleme gerilim ve akım ölçümleri.
 * Kontrol devresine ait alçak gerilim hattı voltaj ölçümleri.
 * Kompresörlerin şebekeden çektiği akım değerlerinin tespiti.
 * Dış ünitede çalışan tüm elektriksel devrelerin tamamı çalışır iken yapılan çalışma akımı kontrolleri.
 * Alçak basınç devresi basınç ölçümleri.
 * Yüksek basınç devresi basınç ölçümleri .
 * Evaporatör hava emiş filtrelerinin kontrol ve temizliği.
 * İç ünitelerin genel kontrolü.
 * Evaporatör ve kondenser yüzeylerinin basınçlı  ”Mümkünse Sıcak”  su yardımı ile temizliği.
 * Drenaj hatlarının kaçak, eğim ve temizlik kontrolleri, gerekli ise temizliği.
 * Yüksek gerilim girişlerinin kontrolü.
 * İç veya dış ünitelerde bulunan elektronik kartların kontrolü.
 * Oda termostat ayarlarının kontrolü, basit çalışma testinin yapılması.
 * Bakır boru hattı izolasyon kontrolleri, gerekli ise onarımı.
 * Bakır boru hattı ezilme ve kaçak kontrolleri.
 * Tüm kablo soket ve klemens bağlantı uçlarının korozyon testi.

Ateş Teknik Mobil Klima Servisi hizmeti verdiğimiz markaları kısaca şöyle sıralayabiliriz;

Arçelik Klima, Ariston Klima, Alarko Klima, Airfel Klima, Altus Klima, Baymak Klima, Beko Klima, Bosch Klima, Carrier Klima, Demirdöküm Klima, Daikin Klima, Diamond Klima, ECA Klima, Elextrolux Klima, Fijitsu Klima, General Klima, Hitachi Klima, İndesit Klima, LC Klima, Mitsubushi Klima, Profilo Klima, Regal Klima, Samsung Klima, SEG Klima, Siemens Klima, Toshiba Klima, Vaillant Klima, Viessmann Klima

mobil klima servisi

Ateş Teknik Mobil Klima Servisi hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçeleri;

Ataşehir,  Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu