Ümraniye çilingir, Ümraniye ilçesinde ve tüm semtlerinde kapı çilingir, çelik kasa çilingir, oto çilingir ve banka kasa kapısı çilingir hizmetleri vermektedir. Ümraniye çilingir, müşteri memnuniyetini ön planda tutabilmek için gezici mobil servis ağını oluşturmuştur. Böylelikle müşterilerimizi en kısa zamanda ihtiyaçlarını çözebilme refleksine sahiptir.

Ümraniye

Ümraniye , mobil araçlarıyla talepleriniz doğrultusunda anında sizlere ulaşarak tüm sorunlarınızı en hızlı şekilde çözen bir firmadır. İstanbul’un en büyük servis ağına sahip olan firmamız, sizlere hızlı,güvenilir ve ekonomik fırsatlar sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Ümraniye ,bölgesinde kaliteli ve farklı şekilde hizmet sunan firmamız gelişen dünya ile birlikte artık web üzerinden hizmet veriyor. Üstelik mobil uyumlu! Sitemiz üzerinden artık bilgisayar, telefon ve tabletinizle de bizlere ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan telefon numaralarımız üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz. Hırsızlıkların artmasıyla hırsızlık güvenlik kilit sistemleri de buna oranla artmıştır. Bu alanda da firmamız sizler için çözüm üretmeye devam etmiştir. Tüm hırsızlık güvenlik sistemlerimiz garantilidir.  Ümraniye  olarak haftanın 7 günü  hizmet sağlamaktayız.

Kaliteli İşçilik

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda her zaman titiz çalışama prensipleriyle çilingir hizmeti verirken başka alanlara zarar vermemeye özen gösteririz. Kullanmış olduğumuz ürünler maksimum kalite seviyesindedir.

Sorumluluk

Yaptığımız işin büyük sorumluluklar getirdiğinin farkındayız. Her zaman bunun bilincinde çalışıyoruz.

Güvenilirlik

Güveniklik önlemlerinin alınmasında en önemli faktör kuşkusuz anahtar sistemlerinden geçmektedir. Firmamız bu konuda yüksek hassasiyele çalışmakta olup, çilingir hizmeti veren personellerimiz tarafından sonrasında da sizleri detaylı bilgilendirmektedir. Çilingir hizmeti alırken güvenirliliği sakın unutmayın..

Dürüstlük

Söz konusu çilingir hizmetleri olunca müşterilerimize her zaman güven duygusunu aşılamak istiyoruz. Biliyoruz ki, sizin servisiniz olabilmek, sadece dürüstlükten ve güvenden geçmektedir.

ümraniye çilingir

Ümraniye Çilingir Hizmetlerimiz

Anahtar kaybetme, anahtarı kapı arkasında unutma, kilit bozulması gibi bir çok nedenden acil çilingir ihtiyacınız olabilir. Hangi bölgede olursanız olun hemen firmamıza ulaşın. Merkezden yönetimle anında bölge temsilcilerimiz tarından sizlere ulaşım sağlanacaktır. Uzman personelimiz en kısa sürede ilettiğiniz adrese gelerek çilingir hizmetini gerçekleştirecektir.

Ümraniye çilingir kilit ve anahtar hizmetleri;

Ümraniye çilingir firmamız kilit değişimi ve anahtar çoğaltma gibi ihtiyaçlarınız için de hizmetinizdedir. Yeni taşındığınız evinizin veya işyerinizin kilidini değiştirmek istiyorsanız hemen firmamızı arayabilirsiniz. Ev ve işyerinizde bulunan tüm kapı türleriniz için kaliteli kilit satışımız ve değişim hizmetimiz mevcuttur. Aynı zamanda anahtar çoğaltma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin kalitesini kanıtlamış ve en çok tercih edilen kilit çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Ahşap kapı ve çelik kapı kilit değişimleriniz tercih ettiğiniz marka ile gerçekleştirilir. Kilit değişimi işlemini en kısa sürede adresinize gelerek gerçekleştiriyoruz. Çilingir hizmeti veren firmamızı arzu ettiğiniz an arayarak kilit hizmeti alabilirsiniz.

Ümraniye çilingir oto çilingir hizmetleri;

Ümraniye oto anahtar servisimiz size en iyi ve en hızlı hizmeti en düşük fiyat ve güvenilirlik garantisiyle sunuyor. Ümraniye oto anahtarcılar arasında en iyisi biziz. Aracınızın markası ne olursa olsun tüm yabancı ve yerli marka araçlarınızın oto anahtar tamiri büyük özen ve titizlikle yapılır. Size en iyi hizmeti sunabilmemiz için hemen bizi arayın. Kaliteli hizmetin farkını yaşayın.

Ümraniye oto anahtar hizmetlerimiz : Orjinal anahtarlarınızı sorunsuz şekilde kopyalayabiliyoruz.  Kayıp olan anahtarınızı aracın beyninden silip, onun yerine yenisini kodluyoruz.  Anahtarınızın kumandasında bulunan her türlü elektronik problemleri düzeltiyoruz. Anahtarınızı kayıp ettiğiniz durumda aracınızın kapı kilidini açarak yerine yeni anahtar üretip teslim ediyoruz. 

Ümraniye çilingir çelik kasa çilingir hizmetleri;

 • Çelik para kasaları kilit açılması
 • Banka kasaları kilit açılması
 • Banka kasası kilit tamiri
 • Tezgah altı kuyumcu çelik para kasası açılması
 • Asansörlü kuyumcu kasası açılması
 • Yedek anahtar çoğaltma
 • Yanmaz evrak kasası kilit çoğaltma
 • Yanmaz evrak kasası kilit tamiri
 • Yanmaz evrak kasası kilit açılması
 • Çelik kasaya kilit takılması ve değişimi
 • Çelik para kasası boya ve tamir işleri
 • Çelik kasaya elektronik kilitli şifre takılması
 • Elektronik şifre kilitli, çelik para kasası açılması
 • Çelik para kasasına mekanik şifre kilit takılması
 • Mekanik şifre kilitli, çelik para kasası açılması
 • SG markalı mekanik şifre kurulumu ve tamir işlemleri
 • LG markalı mekanik şifre şurulumu ve tamir işlemleri
 • Çelik kasanızı delmeden SG markalı şifreli kasanız açılır
 • Çelik kasa montaj, nakliye ve hammaliye hizmetleri

Ümraniye çilingir Banka Kasa Kapısı çilingir hizmetlerimiz ;

 • Zırhlı banka kasa daire kapısı açılması
 • Zırhlı banka kasa dairesine kapısına kilit takılması
 • Zırhlı banka kasa kapısının kilit değişimi
 • Banka kasa kapısı tamir işleri

ümraniye

 

Ümraniye ilçesinde çilingir hizmeti verdiğimiz mahalleler;

Ümraniye, Adem Yavuz Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağan Evler Mahallesi, Aşağı Dudullu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi,m Kazım Karabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Şerifali Mahallesi, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi, Yaman Evler Mahallesi, Yukarı Dudullu Mahallesi